KL fireball squirrel

Ekipe

22.11.2013 ŠKL Fireball Eu- Italy (OPCINE)

3.,4. grade
Večstopenjska šola pri Sv. Jakobu
Večstopenjska šola Dolina
OŠ Pinko Tomažič
Večstopenjska šola Vladimir Bartol (I)
Večstopenjska šola Vladimir Bartol (E)
Večstopenjska šola Vladimir Bartol (A)
OŠ France Bevk
OŠ Josip Jurčič
Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana (B) (SLO)
Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana (G) (SLO)

5.,6. Grade
Večstopenjska šola pri Sv. Jakobu
Večstopenjska šola Dolina
Večstopenjska šola Vladimir Bartol (L)
Večstopenjska šola Vladimir Bartol (R)
Večstopenjska šola Vladimir Bartol (Z)
Nižja Srednja šola Doberdob
Nižja Srednja šola Srečko Kosovel (K)
Nižja Srednja šola Srečko Kosovel (O) 
Nižja Srednja šola Srečko Kosovel (U)
Osnovna šola Virgil Šček
Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana (SLO)
Nižja Srednja šola Simon Gregorčič
Nižja Srednja šola Igo Gruden

 

23.11.2013 ŠKL Fireball Eu- Joker event- Slovenia (SEVNICA)

 

3.,4.Grade

OŠ Sava Kladnika Sevnica

OŠ Šmarje pri Jelšah

OŠ Dolenjske Toplice

OŠ Hruševec Šentjur

OŠ Šmarjeta

LŠ Goriče/VS Goritschach (A)

 

5.,6. Grade

OŠ Sava Kladnika Sevnica

OŠ Šmarje pri Jelšah

OŠ Dolenjske Toplice

OŠ Hruševec Šentjur

OŠ Šmarjeta

 

28.11.2013 ŠKL Fireball Eu- Hungary (LENTI)

3.,4. grade

OŠ Rada Robiča Limbuš (Slovenia)
Lenti Arany János Általános Iskola és AMI
Buda Ernő Körzeti Általános Iskola
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Pákai Öveges József Általános Iskola

 

5.,6. grade:
Kerkai Jenő Általános Iskola
Lenti Arany János Általános Iskola és AMI
Buda Ernő Körzeti Általános Iskola
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Pákai Öveges József Általános Iskola

 

6.12.2013 ŠKL Fireball Eu- Austria (KLAGENFURT)

3.,4. grade
VS 24 – ö. zweisp. Schule 
VS St. Michael 
VS Bleiburg 
VS Griffen
VS Mohorjeva 
VS Ludmannsdorf 
St. Kanzian 
OŠ Josip Jurčič Devin(ITA)
OŠ Šentvid (SLO) 
OŠ Šmarje pri Jelšah(SLO)

 5., 6. grade (NMS)
NMS Renner Schule 6 (1) 
NMS Renner Schule 6 (2) 
SŠ Igo Gruden Nabrežina (ITA) 
NMS Renner Schule 10 
NMS Hasnerschule 
BG/BRG für Slowenen 
NMS Eberndorf 
NMS Waidmannsdorf 
Borg-Unterstufe 
OŠ Šentvid (SLO) 
OŠ Šmarje pri Jelšah(SLO)

 

7.12.2013 ŠKL Fireball  Eu- Slovenia (MARIBOR)

3.,4. grade:

OŠ Janka Glazerja Ruše
OŠ Stročja vas
OŠ Radenci
OŠ borcev za severno mejo Maribor
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
OŠ Kamnica
OŠ Fokovci
5.,6. Grade:

OŠ Janka Glazerja Ruše
OŠ Stročja vas
OŠ Radenci
OŠ borcev za severno mejo Maribor
OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici
OŠ Kamnica
OŠ Fokovci
Lenti Arany János Általános Iskola (Madžarska)

14.2.2014 ŠKL Fireball Eu-Italy (OPČINE)

3.,4. grade

OŠ Josip Jurčič Devin

OŠ France Bevk

Večstopenjska šola Dolina

OŠ Pinko Tomažič Trebče

OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče

 

 

5., 6. grade

Nižja srednja šola Srečko Kosovel (1)

Večstopenjska šola Dolina

OŠ Dušana Muniha Most na Soči

Nižja srednja šola Srečko Kosovel (2)

OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče

Nižja srednja šola Srečko Kosovel (3)

7.3.2014 ŠKL Fireball Eu- Austria (VILLACH)

 

3.,4. grade

VS Spittal West 1

VS Spittal West 2

VS Finkenstein

VS Fürnitz

VS Velden

VS Arnoldstein

VS Goritschach

VS 5 St.Martin/Villach

OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled (SLO)

OŠ Dobrova pri Ljubljani (SLO)

OŠ Sava Kladnika Sevnica (SLO)

 

5., 6. grade

BG/BRG St.Martin/Villach 1

BG/BRG St.Martin/Villach 2

SHS Villach

OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled (SLO)

OŠ Dobrova pri Ljubljani (SLO

OŠ Sava Kladnika Sevnica (SLO)

 

29.3.2014 ŠKL Fireball Eu- Slovenia (SEŽANA)

 

3., 4. grade:

OŠ Dušana Muniha Most na Soči

OŠ Dragotina Ketteja Ilirska Bistrica

OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled

OŠ Bovec

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Ivana Rabljanina Rab

OŠ Pinko Tomažič Trebče (IT)

 

5., 6. grade:

OŠ Dušana Muniha Most na Soči

OŠ Dušana Muniha Most na Soči

OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled

OŠ Bovec

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Srečka Kosovela Sežana

OŠ Ivana Rabljanina Rab (IT)

OŠ Destrnik-Trnovska vas

29.4.2014 ŠKL Fireball Eu- Germany (MANNHEIM)

 

Teams are from the same school: IGMH

5. grade:

Team a

Team b

Team c

Team d   

Team e

Team f

Team g

Team h (OŠ Šmarje pri Jelšah)            

 

6. grade

Team 1

Team 2

Team 3

Team 4

Team 5

Team 6

Team 7

Team 8 (OŠ Šmarje pri Jelšah)

Team 9

Team 10

 

30.4.2014 ŠKL Fireball Eu Germany (PFORZHEIM)

 

5.,6. grade

Team A Insel-Realschule

Team B Insel-Realschule

Team C (OŠ Šmarje pri Jelšah- SLO)

Team D (OŠ Šmarje pri Jelšah- SLO)

 

5.4.2014 ŠKL Fireball Eu- Joker event-Italy (OPČINE)

3.,4. grade:

Večstopenjska šola Vladimir Bartol 1

Večstopenjska šola Dolina

OŠ Pinko Tomažič Trebče

Večstopenjska šola Vladimir Bartol 2

 

5., 6. gradei:

Večstopenjska šola Vladimir Bartol 1

Večstopenjska šola Dolina

Večstopenjska šola Vladimir Bartol 2

Nižja srednja šola Doberdob 

Večstopenjska šola Nabrežina

NMS 10 Klagenfurt/Celovec

 

6.5.2014 ŠKL Fireball Eu- Hungary (LENTI)

 

5.,6. grade

Lenti Arany János Általános Iskola és AMI

OŠ Dobrova (Slo)
Lenti Arany János Általános Iskola és AMI

Vörösmarty Iskola Mihaly Altalanos Iskola

10.5.2014 ŠKL Fireball Eu- FINALS (KRANJ)

 

3.,4. grade:

OŠ Šmarje pri Jelšah (SLO)

OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče(SLO)

OŠ Sava Kladnika Sevnica (SLO)

OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled(SLO)

OŠ Rada Robiča Limbuš (SLO)

OŠ Josip Jurčič Devin (IT)

OŠ Pinko Tomažič Trebče (IT)

LŠ Grebinj/VS Griffen (A)

LŠ Goriče/VS Goritschach (A)

Arany János Általános Iskola Lenti (H)

 

5., 6. grade:

OŠ borcev za severno mejo Maribor (SLO)

OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče (SLO)

OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled (SLO)

Arany János Általános Iskola Lenti (H)

VŠ Nabrežina (IT)

VŠ Vladimir Bartol (IT)

OŠ Srečka Kosovela Sežana (SLO)

OŠ Šmarje pri Jelšah(SLO)

OŠ Dušana Muniha Most na Soči (SLO)